Pompy Ciepła CWU.

avatar
16/01/2023
Pompy Ciepła CWU.
Powietrzne pompy ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej stanowią wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki wykorzystanej technologii możliwe jest obniżenie rachunków za ogrzewanie wody. Te nowoczesne urządzenia grzewcze są coraz bardziej popularne zarówno w budowanych inwestycjach, jak i w modernizowanych budynkach.

Bezpłatna wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę zakupu pomp ciepła CWU.

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Jak działają pompy ciepła do CWU?

  • Pompy ciepła wykorzystują powietrze jako źródło ciepła.
  • Przygotowanie ciepłej wody użytkowej za pomocą pomp ciepła nie wymaga spalania paliwa, co oznacza brak emisji szkodliwych związków.
  • Pompy CWU są ekologiczne i nie wymagają dodatkowych instalacji poza instalacją elektryczną. i odprowadzeniem kanałów wentylacyjnych na zewnątrz.

Zalety pomp ciepła do CWU:

  • Oszczędność energii: Współczynnik COP pozwala na uzyskanie około 4 kW energii termicznej z każdego pobranego 1 kW energii elektrycznej.
  • Niewielkie wymagania przestrzenne: Pompy ciepła powietrze-woda nie potrzebują dużo miejsca do montażu.
  • Przyjazne dla środowiska: Ich eksploatacja nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu pomp ciepła do CWU. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek, takich jak Atlantic, Hewalex i Galmet. Pompa ciepła powietrzna do ciepłej wody użytkowej to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów ogrzewania wody. Nie ma znaczenia, czy wykorzystujesz do tego energię elektryczną czy np. kocioł gazowy. W obu przypadkach ceny rosną, dlatego coraz częściej poszukuje się alternatywnych rozwiązań do podgrzewania wody.


: Pompy ciepła CWU

Tagi:  Pompa ciepła CWU Atlantic Pompa ciepła CWU Gallmet Pompa ciepła CWU Hewalex Pompy ciepła CWU Ogrzewanie wody Ekonomiczne rozwiązanie Powietrzne pompy ciepła Oszczędność energii Efektywne podgrzewanie wody montaż pompy ciepła CWU sprzedaż pompy ciepła CWU

Pozostaw opinię