Klimatyzacja


Klimatyzator Rotenso Imoto
Rotenso Imoto to bardzo popularny klimatyzator. Najczęściej montowany w domach prywatnych. Sprawdzi się zarówno w chłodzeniu, jaki i grzaniu pomieszczeń. Bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny. Jeśli chodzi o wygląd, to nie ma się za bardzo do czego przyczepić, chociaż jest to kwestia gustu. Klimatyzator Rotenso Imoto ma standardowy wygląd z frontowym panelem pokrytym szkłem akrylowym, co nadaje mu delikatny połysk. Ma najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW).
Oczyszczacz powietrza Rotenso Aero
Oczyszczacz powietrza Rotenso® Aero to urządzenie, które stoi na straży czystego powietrza w Twoim domu. Doskonale sprawdza się do filtracji powietrza w dużych pomieszczeniach – nawet do 120m² (apartamenty, biura, żłobki, przedszkola). Korpus o kształcie cylindra umożliwia czerpanie powietrza w promieniu 360°, co ma wpływ na wydajniejszą pracę Rotenso Aero przy niskim poborze energii. Wyposażony jest w zaawansowany technologicznie filtr kompozytowy 6 w 1, składający się z: filtr antybakteryjny EPA klasy E12, filtr elektrostatyczny HD iAIR, filtr z aktywnym węglem iAIR, filtr nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR, filtr zimnokatalityczny Cold Nano iAIR oraz filtr biologiczny Zeolite. Dodatkowo powietrze jest oczyszczane przez jonizator.
Czerpnia ścienna z okapnikiem
Czerpnia / wyrzutnia ścienna z okapnikiem. Wykonana ze stali chromowo-niklowej. Wlot powietrza czerpni zabezpieczony jest siatką. Czerpnia odporna jest na korozję. Kompletny zestaw do montażu.
Czerpnia  ścienna KWO - instalacja rekuperacji
Czerpnia / wyrzutnia ścienna KWO Wykonana jest z odlewu aluminiowego. Można ją malować.
Czerpnia  trapezowa - instalacja rekuperacji
Czerpnia lub wyrzutnia trapezowa z okapnikiem. Zastosowana osłona zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem złych warunków atmosferycznych. Czerpnia trapezowa posiada nowoczesny wygląd i prezentuje się estetycznie na elewacji budynków.
Czerpnia / Wyrzutnia Breeze Square
Nowoczesna czerpnia lub wyrzutnia wykorzystywana do rekuperacji. Montowana na elewację budynku. Zabudowane okapniki minimalizują zacieki. Czernia/Wyrzutnia Breeze posiada estetyczny wygląd – specjalny wzór kratki.
Czerpnia powietrza Podbitka
Czerpnia powietrza do montażu w podbitce. Wysoka jakość wykonania.
Antybakteryjny, antystatyczny przewód elastyczny SPECTRA-1000
Kanały elastyczne Spectra 1000 znajdują zastosowanie przy rozprowadzaniu powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji. Niewielkie rozmiary, specjalna konstrukcja oraz wysoka odporność mechaniczna powodują, że kanały są odporne na zgniatanie. Możemy je przeprowadzić w stropie czy posadzce. Kanały wewnątrz pokryte są antybakteryjną powłoką z jonów srebra, dzięki czemu są odporne na powstawanie grzybów, pleśni lub innych niekorzystnych czynników. Dzięki właściwościom antystatycznym są odporne na zabrudzenia kurzem i pyłem.
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach do 85 m². Oczyszczacz wyróżnia nowoczesny design i interesujące dla użytkownika funkcje. Rotenso Qube obsługiwany jest za pomocą aplikacji mobilnej. Oczyszczacz posiada 8-etapowy proces filtracji powietrza. Zawiera on filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA iAIR klasy E12, filtr wodny nawilżacza H2O piurR iAIR oraz filtr kompozytowy 3 w 1, w którego skład wchodzą filtry: z aktywnym węglem iAIR, nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Oprócz działania filtrów, powietrze sterylizowane jest wiązką promieniowania UV. Ostatnim etapem oczyszczania jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo
Filtracja powietrza w dzisiejszych czasach to już konieczność. Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W okresie grzewczym stężenie osiąga tragiczne przekroczenia norm. Niestety można to odczuć wychodząc na zewnątrz. Nasze pomieszczenia możemy jednak chronić stosując oczyszczacze powietrza. Oczyszczacz Rotenso Cleo to urządzenie o wydajności 218m3/h, dedykowane dla pomieszczeń do 40m². Niewielkie, kompaktowe rozmiary umożliwiają swobodne przenoszenie oczyszczacza pomiędzy pomieszczeniami
Oczyszczacz powietrza Rotenso Ione
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso® Ione to urządzenie, które sprawdzi się w pomieszczeniach do 70m². Może pracować w mieszkaniach, biurach, przedszkolach i szkołach gdzie sprawnie oczyści i nawilży powietrze. Rotenso Ione charakteryzuje się wieloetapowym oczyszczaniem powietrza. Posiada filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA klasy E12 oraz filtr z aktywnym węglem. Ostatnim etapem oczyszczania jest eliminacja zanieczyszczeń i uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.