Klimatyzacja


Klimatyzator Rotenso Imoto
Rotenso Imoto to bardzo popularny klimatyzator. Najczęściej montowany w domach prywatnych. Sprawdzi się zarówno w chłodzeniu, jaki i grzaniu pomieszczeń. Bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny. Jeśli chodzi o wygląd, to nie ma się za bardzo do czego przyczepić, chociaż jest to kwestia gustu. Klimatyzator Rotenso Imoto ma standardowy wygląd z frontowym panelem pokrytym szkłem akrylowym, co nadaje mu delikatny połysk. Ma najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW).
Oczyszczacz powietrza Rotenso Aero
Oczyszczacz powietrza Rotenso® Aero to urządzenie, które stoi na straży czystego powietrza w Twoim domu. Doskonale sprawdza się do filtracji powietrza w dużych pomieszczeniach – nawet do 120m² (apartamenty, biura, żłobki, przedszkola). Korpus o kształcie cylindra umożliwia czerpanie powietrza w promieniu 360°, co ma wpływ na wydajniejszą pracę Rotenso Aero przy niskim poborze energii. Wyposażony jest w zaawansowany technologicznie filtr kompozytowy 6 w 1, składający się z: filtr antybakteryjny EPA klasy E12, filtr elektrostatyczny HD iAIR, filtr z aktywnym węglem iAIR, filtr nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR, filtr zimnokatalityczny Cold Nano iAIR oraz filtr biologiczny Zeolite. Dodatkowo powietrze jest oczyszczane przez jonizator.
Czerpnia ścienna z okapnikiem
Czerpnia / wyrzutnia ścienna z okapnikiem. Wykonana ze stali chromowo-niklowej. Wlot powietrza czerpni zabezpieczony jest siatką. Czerpnia odporna jest na korozję. Kompletny zestaw do montażu.
Czerpnia  ścienna KWO - instalacja rekuperacji
Czerpnia / wyrzutnia ścienna KWO Wykonana jest z odlewu aluminiowego. Można ją malować.
Czerpnia  trapezowa - instalacja rekuperacji
Czerpnia lub wyrzutnia trapezowa z okapnikiem. Zastosowana osłona zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem złych warunków atmosferycznych. Czerpnia trapezowa posiada nowoczesny wygląd i prezentuje się estetycznie na elewacji budynków.
Czerpnia / Wyrzutnia Breeze Square
Nowoczesna czerpnia lub wyrzutnia wykorzystywana do rekuperacji. Montowana na elewację budynku. Zabudowane okapniki minimalizują zacieki. Czernia/Wyrzutnia Breeze posiada estetyczny wygląd – specjalny wzór kratki.
Czerpnia powietrza Podbitka
Czerpnia powietrza do montażu w podbitce. Wysoka jakość wykonania.
Antybakteryjny, antystatyczny przewód elastyczny SPECTRA-1000
Kanały elastyczne Spectra 1000 znajdują zastosowanie przy rozprowadzaniu powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji. Niewielkie rozmiary, specjalna konstrukcja oraz wysoka odporność mechaniczna powodują, że kanały są odporne na zgniatanie. Możemy je przeprowadzić w stropie czy posadzce. Kanały wewnątrz pokryte są antybakteryjną powłoką z jonów srebra, dzięki czemu są odporne na powstawanie grzybów, pleśni lub innych niekorzystnych czynników. Dzięki właściwościom antystatycznym są odporne na zabrudzenia kurzem i pyłem.
Montaż klimatyzacji w domach prywatnych
Klimatyzacja w domach prywatnych nie jest czymś luksusowym, jest już standardem. Klimatyzator jest urządzeniem, które postrzegamy jako konieczność w walce z upałem. Ma on ogromny wpływ na komfort życia - pozwala nam kontrolować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Należy zauważyć, że klimatyzacja oprócz funkcji chłodzenia posiada funkcje: ogrzewania, osuszania oraz filtracji powietrza.
Krzesła Welurowe - Luksus w Twoim Domu!
Czy marzysz o dodaniu elegancji i wygody do swojego wnętrza? Nasze krzesła welurowe są idealnym rozwiązaniem! Dzięki miękkiej fakturze, przepięknym kolorom i solidnej konstrukcji, zapewniają nie tylko komfort, ale także stylową estetykę.
Pompy Ciepła CWU.
Powietrzne pompy ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej stanowią wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki wykorzystanej technologii możliwe jest obniżenie rachunków za ogrzewanie wody. Te nowoczesne urządzenia grzewcze są coraz bardziej popularne zarówno w budowanych inwestycjach, jak i w modernizowanych budynkach.
Krzesło welurowe tapicerowane Vermont
Krzesło Vermont to kwintesencja nowoczesnego designu. Jego wyjątkowy styl idealnie komponuje się z przestrzeniami urządzonymi w nowoczesnym stylu. Oparcie krzesła jest ozdobione unikalnymi, geometrycznymi wzorami, które przyciągają uwagę i nadają mu niepowtarzalny charakter. Delikatny welur w połączeniu z czarnymi metalowymi nogami, które kończą się eleganckim złotym detalem, nadaje krzesłu wyrafinowanej elegancji. Wysokie oparcie nie tylko dodaje estetyki, ale także zapewnia komfort i ergonomiczność siedzenia. Krzesło dostępne jest w czterech kolorach: ciemnozielonym, grafitowym, czarnym i granatowym.
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach do 85 m². Oczyszczacz wyróżnia nowoczesny design i interesujące dla użytkownika funkcje. Rotenso Qube obsługiwany jest za pomocą aplikacji mobilnej. Oczyszczacz posiada 8-etapowy proces filtracji powietrza. Zawiera on filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA iAIR klasy E12, filtr wodny nawilżacza H2O piurR iAIR oraz filtr kompozytowy 3 w 1, w którego skład wchodzą filtry: z aktywnym węglem iAIR, nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Oprócz działania filtrów, powietrze sterylizowane jest wiązką promieniowania UV. Ostatnim etapem oczyszczania jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.
Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo
Filtracja powietrza w dzisiejszych czasach to już konieczność. Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W okresie grzewczym stężenie osiąga tragiczne przekroczenia norm. Niestety można to odczuć wychodząc na zewnątrz. Nasze pomieszczenia możemy jednak chronić stosując oczyszczacze powietrza. Oczyszczacz Rotenso Cleo to urządzenie o wydajności 218m3/h, dedykowane dla pomieszczeń do 40m². Niewielkie, kompaktowe rozmiary umożliwiają swobodne przenoszenie oczyszczacza pomiędzy pomieszczeniami
Oczyszczacz powietrza Rotenso Ione
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso® Ione to urządzenie, które sprawdzi się w pomieszczeniach do 70m². Może pracować w mieszkaniach, biurach, przedszkolach i szkołach gdzie sprawnie oczyści i nawilży powietrze. Rotenso Ione charakteryzuje się wieloetapowym oczyszczaniem powietrza. Posiada filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA klasy E12 oraz filtr z aktywnym węglem. Ostatnim etapem oczyszczania jest eliminacja zanieczyszczeń i uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.