Klimatyzator Rotenso Imoto

avatar
23/01/2023
Klimatyzator Rotenso Imoto
Rotenso Imoto to bardzo popularny klimatyzator. Najczęściej montowany w domach prywatnych. Sprawdzi się zarówno w chłodzeniu, jaki i grzaniu pomieszczeń. Bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny. Jeśli chodzi o wygląd, to nie ma się za bardzo do czego przyczepić, chociaż jest to kwestia gustu. Klimatyzator Rotenso Imoto ma standardowy wygląd z frontowym panelem pokrytym szkłem akrylowym, co nadaje mu delikatny połysk. Ma najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW).

Darmowa wycena!!!

Polecamy bezpłatną wycenę montażu klimatyzatora Rotenso Imoto. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Rotenso Imoto - opinie

Rotenso Imoto

Rotenso Imoto zyskał popularność dzięki bardzo dobrym parametrom pracy. To bardzo solidny, a zarazem niezawodny klimatyzator. Bardzo dobrze sprawdza się podczas chłodzenia pomieszczeń. Jest skuteczny i energooszczędny. Posiada klasę energetyczną A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW). Dla mocy 2,6 kW osiąga współczynnik SEER 9,3! Jest to bardzo dobry wynik, jak na "średniaka" w marce Rotenso.

Bez kompleksów możemy zaproponować Rotenso Imoto jako klimatyzator do ogrzewania! Co ciekawe, będzie ogrzewał pomieszczenia również zimą do -22C. Posiada pakiet zimowy, czyli grzałkę tacy ociekowej i karteru sprężarki. Nie jest może tak skuteczny jak Rotenso Mirai, jednak przy dobrym doborze klimatyzatora do ogrzewanego pomieszczenia da sobie radę! Jest to jeden z tańszych klimatyzatorów wykorzystywanych do ogrzewania w pełnym sezonie grzewczym. Polecamy!

Rotenso Imoto jakie wydajności?

Klimatyzator Rotenso Imoto występuje w czterech wydajnościach:

Rotenso Imoto 2,6 KW

Rotenso Imoto 3,5 KW

Rotenso Imoto 5,3 KW

Rotenso Imoto 7,3 KW

Rotenso Imoto specyfikacjaRotenso Imoto cechy

Tagi:  Rotenso Imoto klimatyzator Rotenso Imoto Rotenso Imoto opinie Rotenso Imoto cena Rotenso Imoto montaż Rotenso Imoto wycena

Pozostaw opinię